KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12533028
nr 1253 3028
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 77/100, signerad. Motivet: 50x63
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:01:33
600 kr
700 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander